KİŞİSEL RESİM SERGİSİ VE PİYANO RESİTALİ Bu Öğrenciler Bir Harika

TED Sivas Koleji’nde yıl boyunca her hafta devam edecek olan kişisel resim sergisi ve piyano resitali uygulamaları 2 Ekim 2017 Pazartesi günü başlatıldı.

Öğrencilere sanatı sevdirmek, ilgi ve yetenekleri çerçevesinde kendilerini ifade edebilecekleri sosyal ortamlar oluşturmak, özgüven duygularının geliştirilmesini sağlamak amacıyla planlanan kişisel resim sergisi ve resital uygulamaları başlatıldı.

Bu kapsamda 7-A sınıfı öğrencilerinden Esma Sultan HARDAL’ın ilk kişisel resim sergisi 2 Ekim 2017 Pazartesi günü tüm öğrencilerin katılımıyla açıldı. Toplam 32 eserin yer aldığı serginin açılış kurdelesini öğrencinin annesi Asiye HARDAL ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Hülya YEŞİLYURT ÇAĞLAR birlikte kestiler.

Ayrıca aynı gün içerisinde iki öğrencimiz de piyano resitali verdi. Müzik Öğretmeni Pelin PAKOĞLU yönetiminde 3-A sınıfı öğrencisi Uğur BAKIR ve 5-A sınıfı öğrencisi Emin KALE piyanodaki hünerlerini arkadaşlarına sundular. TED Sivas Koleji Müdürü Çetin ÖZDEMİR bu uygulamanın diğer tüm öğrencileri de kapsayacak şekilde yıl boyunca devam edeceğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 TED Sivas Koleji - Yazılım: ABM Grafikevi