ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Özel Öğretim Kurumları Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı 11 Ocak 2018 Perşembe günü TED Sivas Koleji Konferans Salonunda, gerçekleştirildi.

Sivas Milli Eğitim Müdürü Mustafa ALTINSOY başkanlığında gerçekleştirilen Değerlendirme Toplantısına, Özel Öğretim Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet DARICI ve Sivas İlinde bulunan tüm özel eğitim okul ve kurumlarının müdürleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını yapan TED Sivas Koleji Müdürü Çetin ÖZDEMİR; “En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır. Hiç şüphe yok ki Ülkemizde de cahilliğe karşı yapılan bu savaşın ana üssü Milli Eğitim Teşkilatımızdır. Milli Eğitim Teşkilatımız içinde, her geçen gün oranı ve işlevi artan özel öğretim kurumlarımız, bu yapının vaz geçilemez ve ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. İlimizdeki tüm özel öğretim okul ve kurumlarının etik değerler ekseninde sürekli işbirliği ve dayanışma içinde faaliyet göstermesi son derece memnuniyet vericidir. Bu konuda gösterilen hassasiyet her türlü takdirin üzerindedir” dedi.

TED Sivas Koleji Kurucu Temsilcisi Erdem ER ise konuşmasında “Seçkin bir sivil toplum örgütü olarak, eğitim alanında sivil inisiyatifin etkinleştirilmesinde önemli rol oynayan, Türk Eğitim Derneğinin vizyon ve misyonuna paralel, TED Sivas Koleji de ilimiz eğitimine katkı sağlayacak her türlü çabanın ve işbirliğinin içerisinde yer alacak, kapıları benzeri organizasyonlara her zaman açık olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra, Özel Öğretim Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet DARICI ve Milli Eğitim Müdürlüğü BilgisayarFormatör Öğretmeni Ünal YILMAZ birer sunum yaptı. Milli Eğitim Müdürü Mustafa ALTINSOY’un değerlendirme konuşması ve soru-cevap ile devam eden toplantı öğle yemeğinin ardından sona erdi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 TED Sivas Koleji - Yazılım: ABM Grafikevi