TED SİVAS KOLEJİ ZİRVEDE !

TED Sivas Koleji velilerinin katılımıyla gerçekleştirilen doğa yürüyüşü etkinliğinde Paşabahçe Köroğlu Mağaraları parkurunda bulunan bayraklı tepenin zirvesine çıkıldı.

TED Sivas Koleji Veli İşbirliği Programı (VİP) kapsamında 47 kişinin katılımıyla doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. İzci Liderleri Necmettin ÖZGÜN, Ömür TULUNAY ve Metin BİLBAY önderliğinde gerçekleştirilen doğa yürüyüşüne TED Sivas Koleji Kurucu Temsilcisi Erdem ER ve Okul Müdürü Çetin ÖZDEMİR’le birlikte veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

08 Ekim 2017 Pazar günü saat 08.00’de TED Sivas Kolejinde bir araya gelen katılımcılara öncelikle doğa yürüyüşünün kuralları ve dikkat edilecek hususlar hakkında bilgi verildi. Daha sonra servis araçlarıyla Paşabahçe-Köroğlu Mağaraları parkurunun başlangıç noktasına gidildi. Yaklaşık 2 saat süren 6 km’lik parkur boyunca veliler, öğretmenler ve öğrenciler keyifli anlar yaşadı. Program TED Sivas Koleji’ndeki kahvaltı ile sona erdi.

TED Sivas Koleji Veli İşbirliği Programı (VİP) kapsamında doğa yürüyüşü, veli korosu, drama, tiyatro, şiir okuma, resim, satranç, halı saha futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, jimnastik-step-aerobik, modern danslar, halk oyunları ve yüzme olmak üzere toplam 15 alanda sosyal ortamlar, kurslar ve aktiviteler gerçekleştirilmesinin planlandığını söyleyen TED Sivas Koleji Müdürü Çetin ÖZDEMİR, doğa yürüyüşü etkinliklerinin bundan sonra başka parkurlarda da devam edeceğini belirtti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 TED Sivas Koleji - Yazılım: ABM Grafikevi